KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581558
nr 1358 1558
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kustmotiv. Olja på duk, 45,5x83cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 november 2020
kl 19:56:30
31/10 10:29:08
31/10 10:39:50